SUSRETI I NATJECANJA

MLADIH FIZIČARA HRVATSKE

Učenici srednjih škola pozvani na državni susret i natjecanje mladih fizičara Hrvatske
(Zadar, 16. - 19. svibnja 2001. godine)

SREDNJE ŠKOLE - I. grupa
Ime i prezime Ime i prezime mentora Škola Mjesto
1. Sanjin Nestić Franjo Salaj Gimnazija Čakovec
2. Mislav Bender Lorita Ivanišin Gimnazija Dubrovnik
3. Ivan Bilić Tomislav Roso Srednja škola fra A.K.Miošića Makarska
4. Aleksandar Dželalija Gordana Beissmann III. Gimnazija Osijek
5. Nastasija Grubić Marina Tvrdeić III. Gimnazija Split
6. Ivan Kovačević Nela Dželalija III. Gimnazija Split
7. Danijel Vučićki Sanja Orlić Srednja škola Valpovo
8. Anđelko Katalenić Španić Željko Gimnazija Varaždin
9. Maja Stulić Katarina Diklan Gimnazija J.Barakovića Zadar
10. Ivan Vulić Davor Katunarić Gimnazija F.Petrića Zadar
11. Matija Bašić Tihomir Engelsfeld V. Gimnazija Zagreb
12. Vili Krainz Gordana Pintarić XV. Gimnazija Zagreb
13. Ivan Matek Josip Iveta XV. Gimnazija Zagreb
14. Aleksandar Prokopec Tihomir Engelsfeld V. Gimnazija Zagreb
15. Juraj Radić Beti Erjavec I. Gimnazija Zagreb

SREDNJE ŠKOLE - II. grupa
Ime i prezime Ime i prezime mentora Škola Mjesto
1. Velimir Rašić Ratomir Vujović i
Martin Lukanović
Srednja škola fra A. K. Miočića Ploče
2. Marko Živković Juraj Szavitz-Nossan V. gimnazija Zagreb
3. Marko Knežević Antun Vujević X. gimnazija Zagreb
4. Andrej Ficnar Juraj Szavitz-Nossan V. gimnazija Zagreb
5. Tomislav Sukser Tatjana Janež T.Š. Ruđera Boškovića Zagreb
6. Siniša Hrvatin Marija Grgorinić Gimnazija Pula Pula
7. Damir Jović Ivan Orbanić S.Š. Mate Balote Poreč
8. Iva Dasović Vesna Dasović S.Š. Otočac Otočac
9. Dejan Drašković Branka Biljan Tehnološka škola R. Boškovića Osijek
10. Stjepan Zaputović Mirna Jurcan Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
11. Sanjin Sabljak Mirjana Zovko Prva sušačka hrvatska gimnazija Rijeka
12. Mario Flajšlik Jakov Novokmet S.Š. Tina Ujevića Kutina
13. Srećko Jurić-Kavelj Sanja Krpan III. gimnazija Split
14. Lovro Prepolec Željko Španić Gimnazija Varaždin Varaždin
15. Marko Zdrilić Nikica Simić Zadarska privatna gimnazija Zadar

SREDNJE ŠKOLE - III. grupa
Ime i prezime Ime i prezime mentora Škola Mjesto
1. Ivica Crljenica Aldo Nefat Gimnazija Pula
2. Nikola Mataga Ante Jerković Gimnazija Metković
3. Ivan Štambuk Ante Jerković Gimnazija Metković
4. Andrija Eršek Smiljana Kranjčec X. gimnazija Zagreb
5. Ivan Kassal Ljiljana Nemet XV. gimnazija Zagreb
6. Vedran Horvatić Boris Štimac V. gimnazija Zagreb
7. Jakov Krolo Boris Štimac V. gimnazija Zagreb
8. Ilija Čorić Nada Brković XV. gimnazija Zagreb
9. Branimir Radovčić Nela Dželalija III. gimnazija Split
10. Mirko Vladović Ana Luković III. gimnazija Split
11. Petar Popčević Sonja Sabolović SŠ Tina Ujevića Kutina
12. Tomislav Homan Sonja Sabolović SŠ Tina Ujevića Kutina
13. Ivan Sikirić Nikica Simić Gimnazija Franje Petrića Zadar
14. Juraj Lovrenčić Marijan Pušić Gimnazija A. G. Matoša Zabok
15. David Vidović Jakov Labor Gimnazija Šibenik

SREDNJE ŠKOLE - IV. grupa
Ime i prezime Ime i prezime mentora Škola Mjesto
1. Tonći Antunović Sanja Krpan III. Gimnazija Split
2. Marinko Jablan Nikica Simić Gimnazija Frane Petrića Zadar
3. Marko Vuk Marija Grgorinić Gimnazija Pula Pula
4. Zoran Fabeković Ljerka Gvozdić Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
5. Mile Karlica Tihomir Engelsfeld, Dario Mičić V. Gimnazija Zagreb
6. Vedran Podobnik Željko Miklić V. Gimnazija Zagreb
7. Dinko Ferenček Nenad Cvijanović ZTŠ Rudolfa Perešina Velika Gorica
8. Lana Gošev Đurđica Vučičević, Dario Mičić V. Gimnazija Zagreb
9. Ognjen Vukadin Tihomir Engelsfeld V. Gimnazija Zagreb
10. Ante Čobanov Nela Dželalija III. Gimnazija Split
11. Darijan Marčetić Dominik Knežević Gimnazija Matije Mesića Slavonski Brod
12. Branimir Matić Ljiljana Nemet XV. Gimnazija Zagreb
13. Niko Radović Lorita Ivanišin Gimnazija Dubrovnik
14. Igor Vukmirović Gordana Pintarić XV. Gimnazija Zagreb

<< POVRATAK