SUSRETI I NATJECANJA

MLADIH FIZIČARA HRVATSKE

Poredak učenika srednjih škola na državnom natjecanju mladih fizičara Hrvatske
(Zadar, 16. - 19. svibnja 2001. godine)

SREDNJE ŠKOLE - I. grupa
I. nagrada
Bodovi
Krainz Vili Gordana Pintarić, XV. Gimnazija, Zagreb 98
Grubić Nastasija Marina Tvrdeić, III. Gimnazija, Split 91
Dželajlija Aleksandar Gordana Beissmann, III. Gimnazija, Osijek 87
Kovačević Ivan Nela Dželalija, III. Gimnazija, Split 86

II. nagrada
Bodovi
Nestić Sanjin Franjo Salaj, Gimnazija, Čakovec 84
Matek Ivan Josip Iveta, XV. Gimnazija, Zagreb 81
Radić Juraj Beti Erjavec, I. Gimnazija, Zagreb 80
Vučićki Danijel Sanja Orlić, Srednja škola, Valpovo 80
Prokopec Aleksandar Tihomir Engelsfeld, V. Gimnazija, Zagreb 76

III. nagrada
Bodovi
Vulić Ivan Davor Katunarić Gimnazija F.Petrića Zadar 75
Katalenić Anđelko Španić Željko Gimnazija Varaždin 74
Bašić Matija Tihomir Engelsfeld V. Gimnazija Zagreb 70

 
Bodovi
Stulić Maja Katarina Diklan, Gimnazija J.Barakovića, Zadar 61
Bilić Ivan Tomislav Roso, SŠ fra A.K.Miošića, Makarska 55
Bender Mislav Lorita Ivanišin, Gimnazija, Dubrovnik 48



SREDNJE ŠKOLE - II. grupa
I. nagrada
Bodovi
Živković Marko Juraj Szavitz-Nossan, V. gimnazija, Zagreb 91

II. nagrada
Bodovi
Flajšlik Mario Jakov Novokmet, S.Š. Tina Ujevića, Kutina 78

III. nagrada
Bodovi
Jović Damir Ivan Orbanić, S.Š. Mate Balote, Poreč 75
Hrvatin Siniša Marija Grgorinić, Gimnazija Pula, Pula 71
Jurić-Kavelj Srećko Sanja Krpan, III. gimnazija, Split 70
Sukser Tomislav Tatjana Janež, T.Š. Ruđera Boškovića, Zagreb 69

 
Bodovi
Ficnar Andrej Juraj Szavitz-Nossan, V. gimnazija, Zagreb 65
Knežević Marko Antun Vujević, X. gimnazija, Zagreb 61
Sabljak Sanjin Mirjana Zovko, Prva sušačka hrvat. gim., Rijeka 60
Drašković Dejan Branka Biljan, T.Š. R. Boškovića, Osijek 54
Zaputović Stjepan Mirna Jurcan, Gim. A. Mohorovičića, Rijeka 52
Zdrilić Marko Nikica Simić, Zad. privatna gimnazija, Zadar 42
Rašić Velimir Ratomir Vujović i Martin Lukanović, SŠ fra A. K. Miočića, Ploče 38
Prepolec Lovro Željko Španić, Gimnazija Varaždin, Varaždin 34
Dasović Iva Vesna Dasović, S.Š. Otočac, Otočac 33



SREDNJE ŠKOLE - III. grupa
I. nagrada
Bodovi
Mataga Nikola Ante Jerković, Gimnazija, Metković 77

II. nagrada
Bodovi
Lovrenčić Juraj Marijan Pušić, Gim A. G. Matoša, Zabok 68
Radovčić Branimir Nela Dželalija, III. gimnazija, Split 68

III. nagrada
Bodovi
Popčević Petar Sonja Sabolović, SŠ Tina Ujevića, Kutina 59
Crljenica Ivica Aldo Nefat, Gimnazija, Pula 59

 
Bodovi
Eršek Andrija Smiljana Kranjčec, X. gimnazija, Zagreb 53
Krolo Jakov Boris Štimac, V. gimnazija, Zagreb 47
Kassal Ivan Ljiljana Nemet, XV. gimnazija, Zagreb 46
Vladović Mirko Ana Luković, III. gimnazija, Split 39
Štambuk Ivan Ante Jerković, Gimnazija, Metković 39
Sikirić Ivan Nikica Simić, Gim. Franje Petrića, Zadar 39
Čorić Ilija Nada Brković, XV. gimnazija, Zagreb 34
Homan Tomislav Sonja Sabolović, SŠ Tina Ujevića, Kutina 32
Vidović David Jakov Labor, Gimnazija, Šibenik 23



SREDNJE ŠKOLE - IV. grupa
I. nagrada
Bodovi
Jablan Marinko Nikica Simić, Gimnazija Frane Petrića, Zadar 89
Karlica Mile Tihomir Engelsfeld, Dario Mičić, V. Gimnazija, Zagreb 86

II. nagrada
Bodovi
Antunović Tonći Sanja Krpan, III. Gimnazija, Split 85

III. nagrada
Bodovi
Vuk Marko Marija Grgorinić Gimnazija Pula Pula 69
Vukmirović Igor Gordana Pintarić XV. Gimnazija Zagreb 67
Ferenček Dinko Nenad Cvijanović ZTŠ Rudolfa Perešina V. Gorica 67

 
Bodovi
Fabeković Zoran Ljerka Gvozdić, Gim. L. Vranjanina, Zagreb 63
Podobnik Vedran Željko Miklić, V. Gimnazija, Zagreb 58
Gošev Lana Đurđica Vučičević, Dario Mičić, V. Gimnazija, Zagreb 53
Čobanov Ante Nela Dželalija, III. Gimnazija, Split 53
Vukadin Ognjen Tihomir Engelsfeld, V. Gimnazija, Zagreb 52
Marčetić Darijan Dominik Knežević, Gimnazija Matije Mesića, Slav. Brod 51
Matić Branimir Ljiljana Nemet, XV. Gimnazija, Zagreb 44


<< POVRATAK