SUSRETI I NATJECANJA

MLADIH FIZIČARA HRVATSKE

Učenici osnovnih škola pozvani na državni susret i natjecanje mladih fizičara Hrvatske
(Zadar, 16. - 19. svibnja 2001. godine)

Ime i prezime Ime i prezime mentora Škola Mjesto
1. Milan Miščević Zlatko Verhaz OŠ Garešnica Garešnica
2. Petar Mateljak Senad Novaković Don Mihovil Pavlinović Metković
3. Luka Peuc Ivana Štedul OŠ Grabrik Karlovac
4. Željko Rumenjak Ljerka Lalić OŠ Grigora Viteza Sv. Ivan Žabno
5. Marko Sukreški Jadranka Fuček OŠ Ante Kovačića Zlatar
6. Nina Gosarić Ingrid Bartolić II. OŠ Čakovec Čakovec
7. Neven Rajković Damir Tonković OŠ Galdovo Sisak
8. Edo Perović Tanja Kolec OŠ Mladost Lekenik
9. Ivona Vrkić Jadranka Vujčić OŠ Dobri Split
10. Jelena Kovačić Veljko Ora OŠ Dobri Split
11. Nataša Cvrlje Jadranka Vujčić OŠ Dobri Split
12. Berislav Buča Ljiljana Kordić OŠ Spinut Split
13. Luka Defar Mirjana Bubić OŠ Trstenik Split
14. Mili Turić Mila Jelavić OŠ Vrgorac Vrgorac
15. Kosta Bovan Mirjana Ostojić OŠ Meje Split
16. Zvonimir Lučev Ljudevit Jurčić OŠ Vidici Šibenik
17. Marina Mijatović Mile Mišura OŠ Fausta Vrančića Šibenik
18. Marija Pekas Vilma Magazin OŠ Petara Krešimira IV Šibenik
19. Nina Mavrović Eugen Stanković OŠ Kantrida Rijeka
20. Katja Trinajstić Vera Adžamić OŠ Sveti Matej Viškovo
21. Iva Kvasić Ibrahim Berbić OŠ R. Katalinića Jeretova Opatija
22. Nataša Babić Nataša Erceg OŠ Gornja Vežica Rijeka
23. Nikola Serdarević Marica Gajzler OŠ Kozala Rijeka
24. Denis Kežman Franjo Marčec I. osnovna škola Varaždin
25. Maja Gotal Aleksandra Njegovan IV. osnovna škola Varaždin
26. Sandi Vinter Erlih Katica OŠ Gustava Krkleca Cestica
27. Krunoslav Đaković Aleksandra Njegovan IV. osnovna škola Varaždin
28. Sanja Vugrinec Ljubica Matić OŠ Trnovec Trnovec
29. Marina Botica Vladimir Ljutić OŠ Bartula Kašića Zadar
30. Karlo Martinović Vladimir Ljutić OŠ Bartula Kašića Zadar
31. Anđelo Martinović Vladimir Ljutić OŠ Bartula Kašića Zadar
32. Matija Perić Mirjana Perić OŠ Zemunik Zemunik
33. Petar Špoljar Marica Žaja OŠ Bistra Bistra
34. Bruno Klajn Pavica Belavić OŠ Milke Trnine Križ
35. Marija Marčan Blago Šimić OŠ Braće Radića Kloštar Ivanić
36. Suzana Vulinović Ilija Grgić OŠ Stjepana Radića Božjakovina
37. Josip Jurić Vesna Popović OŠ Ljudevita Gaja Zaprešić
38. Karlo Filipović Irena Hrženjak OŠ D. Domjanića Sv. Ivan Zelina
39. Vanja Veselić Vjekoslav Jakopec OŠ Bogumil Toni Samobor
40. Ivan Barilar Irena Hrženjak OŠ D. Domjanića Sv. Ivan Zelina
41. Dragan Vulin Marko Stanić OŠ Dalj Dalj
42. Erna Fekete Dragica Manestar OŠ Retfala Osijek
43. Davor Jerbić Marija Puljek OŠ Ivana Kukuljevića Belišće
44. Eugen Divjak Kata Stasny OŠ Tina Ujevića Zagreb
45. Borna Biljan Vicko Tomić OŠ Josipa Račića Zagreb
46. Filip Kos Ivica Buljan OŠ Zapruđe Zagreb
47. Neven Šantić Zlatko Varošanec OŠ Malešnica Zagreb
48. Irena Širanović Andrija Gregorić OŠ O. Ivekovića Zagreb
49. Jelena Pešut Ivan Matovina OŠ Pavleka Miškine Zagreb
50. Nikola Grubišić Manda Kravarušić OŠ Ivana Meštrovića Zagreb
51. Rudi Mrazović Željko Vidmar OŠ Tituša Brezovačkog Zagreb
52. Iva Malović Ivica Ridzak OŠ Mladost Zagreb
53. Kristina Škreb Kata Stasny OŠ Tina Ujevića Zagreb

<< POVRATAK