SUSRETI I NATJECANJA

MLADIH FIZIČARA HRVATSKE

Poredak učenika osnovnih škola na državnom natjecanju mladih fizičara Hrvatske
(Zadar, 16. - 19. svibnja 2001. godine)

I. nagrada
Bodovi
Klajn Bruno Pavica Belavić, OŠ Milke Trnine, Križ 96
Martinović Anđelo Vladimir Ljutić, OŠ Bartula Kašića, Zadar 93
Trinajstić Katja Vera Adžamić, OŠ Sveti Matej, Viškovo 86

II. nagrada
Bodovi
Vrkić Ivona Jadranka Vujčić, OŠ Dobri, Split 85
Perović Edo Tanja Kolec, OŠ Mladost, Lekenik 83
Mrazović Rudi Željko Vidmar, OŠ Tituša Brezovačkog, Zagreb 82
Grubišić Nikola Manda Kravarušić, OŠ Ivana Meštrovića, Zagreb 82
Škreb Kristina Kata Stasny, OŠ Tina Ujevića, Zagreb 80
Kos Filip Ivica Buljan, OŠ Zapruđe, Zagreb 79
Biljan Borna Vicko Tomić, OŠ Josipa Račića, Zagreb 79
Mavrović Nina Eugen Stanković, OŠ Kantrida, Rijeka 78
Botica Marina Vladimir Ljutić, OŠ Bartula Kašića, Zadar 78
Divjak Eugen Kata Stasny, OŠ Tina Ujevića, Zagreb 78
Buča Berislav Ljiljana Kordić, OŠ Spinut, Split 78
Kovačić Jelena Veljko Ora, OŠ Josipa Pupačića, Omiš 77
Barilar Ivan Irena Hrženjak, OŠ D. Domjanića, Sv. Ivan Zelina 77
Gosarić Nina Ingrid Bartolić, II. OŠ Čakovec, Čakovec 76
Pekas Marija Vilma Magazin, OŠ Petara Krešimira IV, Šibenik 76
Bovan Kosta Mirjana Ostojić, OŠ Meje, Split 76

III. nagrada
Bodovi
Šantić Neven Zlatko Varošanec, OŠ Malešnica, Zagreb 75
Gotal Maja Aleksandra Njegovan, IV. osnovna škola, Varaždin 75
Rumenjak Željko Ljerka Lalić, OŠ Grigora Viteza, Sv. Ivan Žabno 74
Turić Mili Mila Jelavić, OŠ Vrgorac, Vrgorac 74
Perić Matija Mirjana Perić, OŠ Zemunik, Zemunik 74
Peuc Luka Ivana Štedul, OŠ Grabrik, Karlovac 74
Kežman Denis Franjo Marčec, I. osnovna škola, Varaždin 74
Serdarević Nikola Marica Gajzler, OŠ Kozala, Rijeka 73
Vulin Dragan Marko Stanić, OŠ Dalj, Dalj 72
Špoljar Petar Marica Žaja, OŠ Bistra, Bistra 71
Mateljak Petar Senad Novaković, Don Mihovil Pavlinović, Metković 71
Malović Iva Nevenka Vitas, OŠ Mladost, Zagreb 71
Kvasić Iva Ibrahim Berbić, OŠ R. Katalinića Jeretova, Opatija 71
Cvrlje Nataša Jadranka Vujčić, OŠ Dobri, Split 70
Marčan Marija Blago Šimić, OŠ Braće Radića, Kloštar Ivanić 70
Fekete Erna Dragica Manestar, OŠ Retfala, Osijek 70
Jurić Josip Vesna Popović OŠ Ljudevita Gaja Zaprešić 68
Vugrinec Sanja Ljubica Matić OŠ Trnovec Trnovec 67
Filipović Karlo Irena Hrženjak OŠ D. Domjanića Sv. Ivan Zelina 66

 
Bodovi
Miščević Milan Zlatko Verhaz, OŠ Garešnica, Garešnica 65
Babić Nataša Nataša Erceg, OŠ Gornja Vežica, Rijeka 64
Rajković Neven Damir Tonković, OŠ Galdovo, Sisak 63
Lučev Zvonimir Ljudevit Jurčić, OŠ Vidici, Šibenik 62
Pešut Jelena Ivan Matovina, OŠ Pavleka Miškine, Zagreb 62
Martinović Karlo Vladimir Ljutić, OŠ Bartula Kašića, Zadar 61
Vulinović Suzana Ilija Grgić, OŠ Stjepana Radića, Božjakovina 58
Đaković Krunoslav Aleksandra Njegovan, IV. osnovna škola, Varaždin 56
Sukreški Marko Jadranka Fuček, OŠ Ante Kovačića, Zlatar 53
Širanović Irena Andrija Gregorić, OŠ O Ivekovića, Zagreb 53
Winter Sandi Erlih Katica, OŠ Gustava Krkleca, Cestica 41
Defar Luka Mirjana Bubić, OŠ Trstenik, Split 34
Mijatović Marina Mile Mišura, OŠ Fausta Vrančića, Šibenik 32

<< POVRATAK