none
godina
none none none none none
none none
none
Učenici srednjih škola pozvani na
Državno natjecanje i smotru iz fizike
SREDNJE ŠKOLE - I. grupa
UčenikŠkolaMjestoMentor
1.Leonard Alpeza I. tehnička škola Tesla Zagreb Bernardica Božić
2.Darijan Gudelj III. gimnazija - Split Split Marina Tvrdeić
3.Naomi Kombol Gimnazija Andrije Mohorovičića - Rijeka Rijeka Patricija Nikolaus
4.Luka List Gimnazija Fran Galović - Koprivnica Koprivnica Marko Vargović
5.Mario Oraić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb Indira Čakarun-Peroš
6.Janko Vrček Prva gimnazija - Varaždin Varaždin Helena Kanešić
7.Marko Srpak Prva gimnazija - Varaždin Varaždin Helena Kanešić
8.Marin Belamarić XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Ines Dukić
9.Luka Bulić Bračulj III. gimnazija - Split Split Marina Tvrdeić
10.Bernard Faulend XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Ines Dukić
11.Vedran Kocijan Prva gimnazija - Varaždin Varaždin Helena Kanešić
12.Ida Kolmanić Prva gimnazija - Varaždin Varaždin Helena Kanešić
13.Marko Korda III. gimnazija - Split Split Tamara Pavlović
14.Noel Lakić Gimnazija Franje Petrića - Zadar Zadar Davor Katunarić
15.Mato Mićan Gimnazija A.G.Matoša - Đakovo Đakovo Spomenka Hardi
16.Matej Zubić SŠ Krapina Krapina Bojan Podgajski
(abecedni poredak, bodovna granica za poziv na državno natjecanje: 48)
Eventualnu zamjenu mentora ili njegovu spriječenost dolaska na državno natjecanja obavezno čim prije najaviti Državnom povjerenstvu na natjecanja@hfd.hr.


SREDNJE ŠKOLE - II. grupa
UčenikŠkolaMjestoMentor
1.Mislav Perić Gimnazija - Požega Požega Dragutin Kovačević
2.Lukas Levanić XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Bernarda Mlinarić
3.Domagoj Perković III. gimnazija - Split Split Nela Dželalija
4.Josip Spudić Gimnazija Karlovac Karlovac Tanja Mihaljević
5.Toni Ivanković III. gimnazija - Osijek Osijek Dominika Čulo-Vuković
6.Petra Daković Gimnazija Antuna Gustava Matoša - Zabok Zabok Maja Novački
7.Mislav Barić III. gimnazija - Split Split Mladen Zovko
8.Eva Paponja XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Bernarda Mlinarić
9.Antun Tunjić XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Marko Movre
10.Matej Vedak XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Damir Lovreković
11.Fran Žinić Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec Karmena Vadlja Rešetar
12.Mateo Elez III. gimnazija - Split Split Mladen Zovko
13.Elizabeta Gegić XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Marko Movre
14.Ozana Jakšić XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Bernarda Mlinarić
15.Luka Kraljević XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Bernarda Mlinarić
16.Ivan Vranić X. gimnazija Ivan Supek - Zagreb Zagreb Antun Vujević
(abecedni poredak, bodovna granica za poziv na državno natjecanje: 38)
Eventualnu zamjenu mentora ili njegovu spriječenost dolaska na državno natjecanja obavezno čim prije najaviti Državnom povjerenstvu na natjecanja@hfd.hr.


SREDNJE ŠKOLE - III. grupa
UčenikŠkolaMjestoMentor
1.Aleksandra-Saša Božović Prva gimnazija - Varaždin Varaždin Helena Kanešić
2.Ilija Srpak Prva gimnazija - Varaždin Varaždin Helena Kanešić
3.Maria Krajči Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci Rijeka Ivan Pribanić
4.Vilim Lendvaj XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Katarina Jeličić
5.Emil Huzjak V. gimnazija - Zagreb Zagreb Dario Mičić
6.Roko Smoljić III. gimnazija - Split Split Mladen Zovko
7.Alen Fluksek Elektrostrojarska škola - Varaždin Varaždin Brankica Rožić
8.Kristian Klišković Tehnička škola - Slavonski Brod Slavonski Brod Slavica Bernatović
9.Lucija Jukić Prirodoslovno tehnička škola - Split Split Ana Boban
10.Petra Brčić III. gimnazija - Split Split Mladen Zovko
11.Filip Marijanović XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Bernarda Mlinarić
12.Tea Arvaj III. gimnazija - Osijek Osijek Jasenka Detling
13.Paula Vidas XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Bernarda Mlinarić
14.Sven Ćurković Tehnička škola - Šibenik Šibenik Duško Živković
15.Josip Klepec XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Bernarda Mlinarić
16.Benyamin Taourirt SŠ Ivanec Ivanec Marta Bregović Flegar
17.Hrvoje Vraneš XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Zrinka Mavračić
(abecedni poredak, bodovna granica za poziv na državno natjecanje: 36)
Eventualnu zamjenu mentora ili njegovu spriječenost dolaska na državno natjecanja obavezno čim prije najaviti Državnom povjerenstvu na natjecanja@hfd.hr.


SREDNJE ŠKOLE - IV. grupa
UčenikŠkolaMjestoMentor
1.Rocco Barač III. gimnazija - Split Split Tamara Pavlović
2.Rino Čala III. gimnazija - Split Split Nela Dzelalija
3.Josip Jerolim Banović III. gimnazija - Split Split Nela Dzelalija
4.Petar Suman Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb Damir Rister
5.Marko Leljak Klasična gimnazija - Zagreb Zagreb Ivana Gašparlin
6.Bruno Iljazović XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Bernarda Mlinarić
7.Igor Kladarić Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Marija Radovanović
8.Frano Rajič Gimnazija Metković Metković Ana Dragović
9.Monika Ranilović Gimnazija Fran Galović - Koprivnica Koprivnica Danijel Kolarić
10.Petar Beršić XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Bernarda Mlinarić
11.Marin Doričić Gimnazija Andrije Mohorovičića - Rijeka Rijeka Patricija Nikolaus
12.Tonka Hrboka Gimnazija Franje Petrića - Zadar Zadar Davor Katunarić
13.Patrik Matošević Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile - Pazin Pazin Damir Skok
14.Patrik Papac Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik Andrea Sebastijan
15.Leo Šutevski XV. gimnazija - Zagreb Zagreb Bernarda Mlinarić
16.Dorian Wild Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci Jasenka Celić
(abecedni poredak, bodovna granica za poziv na državno natjecanje: 32)
Eventualnu zamjenu mentora ili njegovu spriječenost dolaska na državno natjecanja obavezno čim prije najaviti Državnom povjerenstvu na natjecanja@hfd.hr.

none
none