none
godina
none none none none none
none none
none
Učenici osnovnih škola škola pozvani na
Državno natjecanje i smotru iz fizike
UčenikŠkolaMjestoMentor
1.Vilim Branica OŠ Jordanovac Zagreb Snježana Mišur
2.Grgur Premec I. osnovna škola - Dugave Zagreb Ivana Mušterić
3.Nikola Kušen OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog Ivanec Damir Švelec
4.Krešimir Nežmah OŠ Matije Gupca - Zagreb Zagreb Goran Franelić
5.Elena Čokor OŠ Petrijanec Petrijanec Miroslav Žemlić
6.Barbara Pisačić OŠ Franje Krežme Osijek Ivana Zakanji
7.Jan Pelić OŠ Bakar Bakar Ziba Šogolj Tica
8.Antonija Križanec OŠ Sračinec Sračinec Miroslav Žemlić
9.Petar Borovac OŠ Stjepana Radića - Metković Metković Renata Obradović
10.Vedran Cifrek OŠ Novi Marof Novi Marof Mirko Heged
11.Samuel Hublin OŠ Sračinec Sračinec Miroslav Žemlić
12.Borna Bračić OŠ Josipa Jurja Strossmayera - Zagreb Zagreb Josipa Lukić
13.Jakov Ljubičić OŠ Bogumila Tonija Samobor Vjekoslav Jakopec
14.Josip Marić OŠ Sveta Nedelja Sveta Nedelja Jasna Bagić Ljubičić
15.Jakov Novak II. osnovna škola - Čakovec Čakovec Radmila Bašić
16.Marko Varga OŠ Nedelišće Nedelišće Milan Đurić
17.Toni Vuković OŠ Slunj Slunj Zrinko Bahorić
18.Nora Ivić Pučišća Anton Matković
19.Antun Spajić OŠ Marina Getaldića Dubrovnik Mares Golubović
20.Toni Žderić OŠ Stjepana Radića - Metković Metković Renata Obradović
21.Filip Valjak OŠ Gustava Krkleca - Zagreb Zagreb Josip Jurić
22.Tin Vuković OŠ Frana Krste Frankopana - Zagreb Zagreb Anto Rogalo
23.Elena Bićanić OŠ Josipa Kozarca - Slatina Slatina Martina Bukvić
24.Gašpar Haramija OŠ Ludbreg Ludbreg Vesna Međimorec
25.Olga Jerković Perić OŠ Josipa Jurja Strossmayera - Zagreb Zagreb Josipa Lukić
26.Josip Matanić OŠ Horvati Zagreb Dubravka Salopek Weber
27.Ema Skočir OŠ Dobri Split Jadranka Vujčić
28.Duje Štolfa OŠ Mertojak Split Lovorka Krstulović
29.Dominik Bastalić OŠ Stjepana Basaričeka Ivanić-Grad Denis Tovernić
30.Petra Kelković OŠ Gračani Zagreb Dražena Raguž Šimurina
31.Irma Nina Orlandić OŠ Bol - Split Split Žana Devivi
32.Matko Trupinić OŠ Matija Gubec - Cernik Cernik Bojan Bokan
33.Mirko Armanda OŠ Bol - Split Split Žana Devivi
34.Ema Borevković OŠ Cvjetno naselje Zagreb Vesna Škreb Salamunić
35.Emil Gajšak OŠ Grabrik Karlovac Snežana Kirin Mataković
36.Karla Tolić OŠ Višnjevac Višnjevac Mirjana Bagarić
37.Sebastian Tukač OŠ Breznički Hum Breznički Hum Nataša Gotal
38.Aaron Bišćević OŠ Josipa Jurja Strossmayera - Zagreb Zagreb Josipa Lukić
39.Ana Bodrožić Selak OŠ Pojišan Split Lena Martinić
40.Helena Kelava OŠ Bijaći Kaštela Željka Kasalo
41.Amalija Rafaj Škriljevečki OŠ Tužno Varaždin Bojana Murić
42.Marko Šelendić OŠ Vrbani Zagreb Ivana Kusanović
43.Stipe Šutalo OŠ Stjepana Radića - Metković Metković Renata Obradović
(abecedni poredak, bodovna granica za poziv na državno natjecanje: 51)
Eventualnu zamjenu mentora ili njegovu spriječenost dolaska na državno natjecanja obavezno čim prije najaviti Državnom povjerenstvu na natjecanja@hfd.hr.

none
none