none
godina
none none none none none
none none
none
POREDAK UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA NA DRŽAVNOM
NATJECANJU MLADIH FIZIČARA HRVATSKE 2016-2017
OSNOVNA ŠKOLA
I. nagrada bodovi
Vilim Branica OŠ Jordanovac, Zagreb Snježana Mišur 82
Nora Ivić OŠ Pučišća, Pučišća Anton Matković 76
Krešimir Nežmah OŠ Matije Gupca - Zagreb, Zagreb Goran Franelić 71
Grgur Premec I. osnovna škola - Dugave, Zagreb Ivana Mušterić 71
II. nagrada bodovi
Antonija Križanec OŠ Sračinec, Sračinec Miroslav Žemlić 69
Vedran Cifrek OŠ Novi Marof, Novi Marof Mirko Heged 68
Barbara Pisačić OŠ Franje Krežme, Osijek Ivana Zakanji 67
Jakov Ljubičić OŠ Bogumila Tonija, Samobor Vjekoslav Jakopec 66
Ema Borevković OŠ Cvjetno naselje, Zagreb Vesna Škreb Salamunić 65
Olga Jerković Perić OŠ Josipa Jurja Strossmayera - Zagreb, Zagreb Josipa Lukić 65
III. nagrada bodovi
Mirko Armanda OŠ Bol - Split, Split Žana Devivi 63
Nikola Kušen OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec Damir Švelec 62
Borna Bračić OŠ Josipa Jurja Strossmayera - Zagreb, Zagreb Josipa Lukić 60
Elena Čokor OŠ Petrijanec, Petrijanec Miroslav Žemlić 60
Ema Skočir OŠ Dobri, Split Jadranka Vujčić 60
Ana Bodrožić Selak OŠ Pojišan, Split Lena Martinić 59
Jan Pelić OŠ Bakar, Bakar Ziba Šogolj Tica 59
Duje Štolfa OŠ Mertojak, Split Lovorka Krstulović 59
Dominik Bastalić OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić-Grad Denis Tovernić 58
Gašpar Haramija OŠ Ludbreg, Ludbreg Vesna Međimorec 58
Jakov Novak II. osnovna škola - Čakovec, Čakovec Radmila Bašić 58
Aaron Bišćević OŠ Josipa Jurja Strossmayera - Zagreb, Zagreb Josipa Lukić 56
Irma Nina Orlandić OŠ Bol - Split, Split Žana Devivi 56
Toni Vuković OŠ Slunj, Slunj Zrinko Bahorić 56
Elena Bićanić OŠ Josipa Kozarca - Slatina, Slatina Martina Bukvić
Petar Borovac OŠ Stjepana Radića - Metković, Metković Renata Obradović
Emil Gajšak OŠ Grabrik, Karlovac Snežana Kirin Mataković
Samuel Hublin OŠ Sračinec, Sračinec Miroslav Žemlić
Helena Kelava OŠ Bijaći, Kaštela Željka Kasalo
Petra Kelković OŠ Gračani, Zagreb Dražena Raguž Šimurina
Josip Marić OŠ Sveta Nedelja, Sveta Nedelja Jasna Bagić Ljubičić
Josip Matanić OŠ Horvati, Zagreb Dubravka Salopek Weber
Amalija Rafaj Škriljevečki OŠ Tužno, Varaždin Bojana Murić
Marko Šelendić OŠ Vrbani, Zagreb Ivana Kusanović
Antun Spajić OŠ Marina Getaldića, Dubrovnik Mares Golubović
Stipe Šutalo OŠ Stjepana Radića - Metković, Metković Renata Obradović
Karla Tolić OŠ Višnjevac, Višnjevac Mirjana Bagarić
Matko Trupinić OŠ Matija Gubec - Cernik, Cernik Bojan Bokan
Sebastian Tukač OŠ Breznički Hum, Breznički Hum Nataša Gotal
Filip Valjak OŠ Gustava Krkleca - Zagreb, Zagreb Josip Jurić
Marko Varga OŠ Nedelišće, Nedelišće Milan Đurić
Tin Vuković OŠ Frana Krste Frankopana - Zagreb, Zagreb Anto Rogalo
Toni Žderić OŠ Stjepana Radića - Metković, Metković Renata Obradović
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
none
none