none
godina
none none none none none
none none
none
POREDAK UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA NA DRŽAVNOM
NATJECANJU MLADIH FIZIČARA HRVATSKE 2015-2016
OSNOVNA ŠKOLA
I. nagrada bodovi
Bernard Faulend OŠ Pavleka Miškine, Zagreb Sonja Čustonja 81
Luka Bulić Bračulj OŠ Meje, Split Ivana Pavković 79
Luka Hobor OŠ Eugena Kumičića - Velika Gorica, Velika Gorica Zumbulka Beštak Kadić 78
Barbara Sumić OŠ Trstenik, Split Mirjana Bubić 78
II. nagrada bodovi
Marko Bakmaz OŠ Bartula Kašića - Zadar, Zadar Vedrana Kasalo 77
Eva Hudec OŠ Špansko Oranice, Zagreb Dina Subašić 77
Mario Oraić OŠ Prečko, Zagreb Daliborka Pavić 77
Janko Vrček VI. osnovna škola - Varaždin, Varaždin Marijana Buhin 73
Ema Moškatelo OŠ Grofa Janka Draškovića - Zagreb, Zagreb Luca Spetić 72
Darijan Gudelj OŠ Manuš, Split Ivana Pavković 71
III. nagrada bodovi
Toma Draganja OŠ Dobri, Split Jadranka Vujčić 70
Tomislav Kelava OŠ Bijaći, Kaštel Novi Željka Kasalo 69
Krešimir Nežmah OŠ Matije Gupca - Zagreb, Zagreb Goran Franelić 69
Patricija Kranjčić OŠ Petrijanec, Petrijanec Miroslav Žemlić 64
Luka List OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica Alenka Vratić 64
Grgur Premec I. osnovna škola - Dugave, Zagreb Ivana Mušterić 64
Marko Srpak II. osnovna škola - Varaždin, Varaždin Željka Jarabek 64
Jure Škoro OŠ Strahoninec, Strahoninec Mario Pinc 63
Mirko Vilibić OŠ Trstenik, Split Mirjana Bubić 63
Tomislav Kereži OŠ Sračinec, Sračinec Miroslav Žemlić 62
Marko Korda OŠ Skalice, Split Edvard Topić 62
Tonka Bućan OŠ Bol - Split, Split Žana Devivi 60
Marko Husar OŠ Višnjevac, Višnjevac Mirjana Bagarić 60
Maris Planinić OŠ Vrbani, Zagreb Ivana Kusanović 60
Ivan Antunović OŠ Pavleka Miškine, Zagreb Sonja Čustonja
Luka Arambašić OŠ Kustošija, Zagreb Ana Ilić Galić
Marin Belamarić OŠ Vladimira Nazora - Zagreb, Zagreb Pavao Jerolimov
Andrea Belamarić OŠ Vladimira Nazora - Zagreb, Zagreb Pavao Jerolimov
Mišel Bistrović OŠ Selnica, Selnica Gordana Piskač-Kocijan
Karlo Boroš OŠ Kustošija, Zagreb Ana Ilić Galić
Domagoj Đapić OŠ Pavao Belas, Brdovec Tomislav Cerinski
Christopher Duarte OŠ Stjepana Radića - Metković, Metković Renata Obradović
Dorian Erić OŠ Tina Ujevića - Zagreb, Zagreb Ivan Pavičić
Luka Glavinić OŠ 22. lipnja, Sisak Bernarda Boček Beloglavec
Zvonimir Haramustek OŠ Miroslava Krleže - Čepin, Čepin Sunčica Peroković
Lea Idžotić OŠ Remete, Zagreb Marija Grgurinović
Kristina Jeras OŠ Frana Galovića, Zagreb Dubravka Despoja
Ivana Jurišić OŠ Dragutina Domjanića - Zagreb, Zagreb Irena Bajzek Anić
Martin Josip Kocijan OŠ Petar Zrinski - Šenkovec, Šenkovec Radmila Bašić
Vedran Kocijan VI. osnovna škola - Varaždin, Varaždin Marijana Buhin
Roko Kravar OŠ Stjepana Radića - Metković, Metković Renata Obradović
Robert Kunštek OŠ Viktora Kovačića, Hum na Sutli Ivica Švaljek
David Mikulčić VI. osnovna škola - Varaždin, Varaždin Marijana Buhin
Eva Pleše OŠ Sveta Nedelja, Sveta Nedelja Jasna Bagić Ljubičić
Nada Rakić OŠ Pojišan, Split Lena Martinić
Laura Šeatović OŠ Ljudevita Gaja - Zaprešić, Zaprešić Antonio Svedružić
Filip Senjak OŠ Jordanovac, Zagreb Snježana Mišur
Hrvoje Smontara OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec Damir Švelec
Iva Šuker OŠ Antun Gustav Matoš - Vinkovci, Vinkovci Luka Novaković
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
none
none