none
godina
none none none none none
none none
none
POREDAK UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA NA DRŽAVNOM
NATJECANJU MLADIH FIZIČARA HRVATSKE 2014-2015
I. GRUPA
I. nagrada bodovi
Josip Klepec XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Bernarda Mlinarić 89
II. nagrada bodovi
Ilija Srpak Prva gimnazija - Varaždin, Varaždin Helena Kanešić 87
Vilim Lendvaj XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Katarina Jeličić 86
III. nagrada bodovi
Petar Nizić-Nikolac XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Damir Lovreković 85
Paula Vidas XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Bernarda Mlinarić 84
Tadej Petar Tukara XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Damir Lovreković 83
Milan Buljan III. Gimnazija - Split, Split Mladen Zovko 79
Benjamyn Taourirt SŠ Ivanec, Ivanec Marta Bregović Flegar 77
Lovre Kardum Klasična gimnazija Ivana Pavla II. s pravom javnosti - Zadar, Zadar Dalibor Šimunić 75
Petra Brčić III. Gimnazija - Split, Split Mladen Zovko 72
Ivan Petar Draškić I. gimnazija - Zagreb, Zagreb Martina Bračić 72
Filip Marijanović XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Bernarda Mlinarić 70
Lovro Anto Barišić II. gimnazija - Zagreb, Zagreb Goran Vranić
Mateo Dujić III. Gimnazija - Split, Split Tamara Pavlović
Emil Huzjak V. gimnazija - Zagreb, Zagreb Ana - Marija Kukuruzović
Lucija Jukić Prirodoslovna tehnička škola - Split, Split Ana Boban
Kristian Klišković Tehnička škola - Slavonski Brod, Slavnoski Brod Slavica Bernatović
Anamarija Kozina Gimnazija Metković, Metković Angela Ćelić
Maria Krajči Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci, Rijeka Mirjana Zovko
Luka Merćep V. gimnazija - Zagreb, Zagreb Bojan Markičević
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
II. GRUPA
I. nagrada bodovi
Bruno Iljazović XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Bernarda Mlinarić 97
II. nagrada bodovi
Igor Kladarić Gimnazija Matija Mesić, Slavnoski Brod Marija Radovanović 90
Patrik Papac Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik Andrea Sebastijan 84
III. nagrada bodovi
Josip Jerolim Banović III. Gimnazija - Split, Split Nela Dželalija 82
Mihael Grmovšek SŠ Krapina, Krapina Kristijan Kunštek 82
Luka Milovac III. Gimnazija - Split, Split Nela Dželalija 81
Petar Beršić XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Bernarda Mlinarić 77
Rino Čala III. Gimnazija - Split, Split Nela Dželalija 75
Petar Suman Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb Željko Šimek 74
Damir Ćuk XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Bernarda Mlinarić 71
Timon Spiegl SŠ Krapina, Krapina Kristijan Kunštek 71
Rocco Barač III. Gimnazija - Split, Split Tamara Pavlović
Luka Dumančić V. gimnazija - Zagreb, Zagreb Tihomir Engelsfeld
Tonka Hrboka Gimnazija Franje Petrića - Zadar, Zadar Davor Katunarić
Mijo Matković III. Gimnazija - Split, Split Nela Dželalija
Patrik Matošević Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile - Pazin, Pazin Damir Skok
Margareta Paulić SŠ Isidora Kršnjavoga - Našice, Našice Goran Hajnal
Monika Ranilović Gimnazija Fran Galović - Koprivnica, Koprivnica Marko Vargović
Matej Vugrinec Gimnazija Fran Galović - Koprivnica, Koprivnica Marko Vargović
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
III. GRUPA
I. nagrada bodovi
Kristijan Rupić XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Ines Dukić 84
II. nagrada bodovi
Grgur Palle V. gimnazija - Zagreb, Zagreb Dario Mičić 80
Karlo Delić III. Gimnazija - Split, Split Marina Tvrdeić 77
III. nagrada bodovi
Daniel Paleka Gimnazija Franje Petrića - Zadar, Zadar Davor Katunarić 72
Nikola Herceg XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Ivan Tomašević 71
Karlo Šerbetar Gimnazija Fran Galović - Koprivnica, Koprivnica Marko Vargović 71
Domagoj Bradač XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Ines Dukić 69
Petar Điko III. Gimnazija - Split, Split Marina Tvrdeić 65
Ivan Jerčić III. Gimnazija - Split, Split Mladen Zovko 65
Tin Komerički Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb, Zagreb Gordan Pihač 60
Borna Bilas Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec, Čakovec Melita Sambolek
Domagoj Dorešić XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Ines Dukić
Fran Ilčić XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Ines Dukić
Robert Maretić Tehnička škola - Šibenik, Šibenik Duško Živković
Bruno Sačarić Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga - Križevci, Križevci Ratko Višak
Marin Sinožić Gimnazija Andrije Mohorovičića - Rijeka, Rijeka Patricija Nikolaus
Domagoj Tomić XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Ines Dukić
Manuel Žic Gimnazija Andrije Mohorovičića - Rijeka, Rijeka Patricija Nikolaus
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
IV. GRUPA
I. nagrada bodovi
Matej Pavlović III. Gimnazija - Split, Split Nela Dželalija 89
II. nagrada bodovi
Aleksandar Opančar XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Bernarda Mlinarić 86
Martin Bajzek SŠ Zlatar, Zlatar Mara Bago 82
III. nagrada bodovi
Patrick Mijatović Gimnazija Matija Mesić - Slavonski Brod, Slavnoski Brod Ivan Lalić 73
Katarina Vulić Gimnazija Franje Petrića - Zadar, Zadar Davor Katunarić 68
Leonardo Kokot Prva gimnazija - Varaždin, Varaždin Josip Orešković 60
Al Depope Gimnazija Andrije Mohorovičića - Rijeka, Rijeka Patricija Nikolaus 55
Filip Martinović Gimnazija Sesvete, Zagreb Tatjana Zemljić 55
Domagoj Jelić III. Gimnazija - Split, Split Nela Dzelalija 53
Matija Kušec XV. gimnazija - Zagreb, Zagreb Marko Movre 53
Ian Beissmann III. gimnazija - Osijek, Osijek Dominika Čulo-Vuković
Marin Gunja Gimnazija Karlovac, Karlovac Maša Mikšić
Dino Ljubić Gimnazija A.G.Matoša - Đakovo, Đakovo Mirta Lulić
Marin Maričević Gimnazija - Požega, Požega Dragutin Kovačević
Ivan Miošić SŠ fra Andrije Kačića Miošića - Ploče, Ploče Martin Lukanović
Josip Mohler Gimnazija - Požega, Požega Dragutin Kovačević
Jakov Smešny Gimnazija Andrije Mohorovičića - Rijeka, Rijeka Ana Buchberger Đalović
Ivan Vrhoci Gimnazija Fran Galović - Koprivnica, Koprivnica Željka Perošić
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
none
none