none
godina
none none none none none
none none
none
Popis škola domaćina općinskog/gradskog
natjecanja za SŠ 2011-2012
ŠkolaE-mail adresa
I. ZAGREBAČKA
Srednja škola Jastrebarsko, Jastrebarskosrednja.skola.jastrebarsko@gmail.com
Srednja škola Ivan Švear, Ivanić-Gradssivanic@skole.t-com.hr
SŠ DRAGUTINA STRAŽIMIRA, Sveti Ivan Zelinass-dragutin-strazimir@zg.t-com.hr
Gimnazija Velika Gorica, V. Goricaured@gimnazija-velika-gorica.skole.hr
SŠ Vrbovec, Vrbovecssvrbovec@skole.htnet.hr
Gimnazija A.G.Matoša, Samoboragmatos@email.t-com.hr
Tehnička zrakoplovna škola Rudolfa Perešina, Velika Goricass.velika-gorica-504@skole.t.com.hr
Srednja škola Dugo Selo, Dugo Selosrednje-dugo-selo-1@skole.t-com.hr
Srednja Škola Ban Josip Jelačić, Zaprešićban.josip.jelacic@zg.htnet.hr
II. KRAPINSKO-ZAGORSKA
SŠ Bedekovčina, Bedekovčinasskola-bedekovcina@kr.t-com.hr
SŠ Konjščina, Konjščinass-konjscina@kr.htnet.hr
SŠ Krapina, Krapinass-krapina@kr.t-com.hr
SŠ Oroslavje, Oroslavjess-oroslavje-501@skole.t-com.hr
Gimnazija A.G.Matoš Zabok, Zabokss-zabok-503@skole.htnet.hr
SŠ Zlatar, Zlatarsszlatar@skole.htnet.hr
SŠ Pregrada, Pregradass-pregrada@kr.t-com.hr
III. SISAČKO-MOSLOVČKA
SŠ Petrinja, Petrinjass-petrinja-501@skole.htnet.hr
SŠ Tina Ujevića, Kutinass-kutina-501@skole.htnet.hr
SŠ Novska, Novskass-novska-501@skole.htnet.hr
OŠ Davorina Trstenjaka, Hrv. Kostajnicaos-hrvatska-kostajnica-001@skole.htnet.hr
OŠ Glina, Glinaos-glina@sk.htnet.hr
OŠ Galdovo, Sisakos-sisak-006@skole.htnet.hr
IV. KARLOVAČKA
Prirodoslovna škola, Karlovacss-karlovac-504@skole.htnet.hr
Tehnička škola Karlovac, Karlovactehnicka-skola-ka@ka.htnet.hr
Gimnazija Karlovac, Karlovackontakt@gimnazija-karlovac.hr
Srednja škola, Slunjsrednja.skola.slunj@skole.t-com.hr
Gimnazija Bernardina Frankopana, Ogulinss-ogulin-503@skole.htnet.hr
Šumarska i drvodjeljska škola, Karlovacsum.skola-klc@ka.t-com.hr
V. VARAŽDINSKA
Srednja škola Ivanec, IvanecSS-IVANEC-501@skole.t-com.hr
Elektrostrojarska škola, Varaždiness@vz.t-com.hr
VI. KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA
Gimnazija Fran Galović, Koprivnicagimnazija-fran-galovic@kc.t-com.hr
Obrtnička škola Koprivnica, Koprivnicass-koprivnica-502@skole.t-com.hr
Gimna. I.Z.Dijankovečkoga, Križevciss-krizevci-501@skole.t-com.hr
Gim. Dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevacgimnik@skole.t-com.hr
VII. BJELOVARSKO-BILOGORSKA
Gimnazija Bjelovar, Bjelovargimnazija-bjelovar@bj.t-com.hr
Gimnazija Daruvar, Daruvargimnazija-daruvar@skole.htnet.hr
SŠ Augusta Šenoe, Garešnicassasenoa@skole.t-com.hr
Tehnička škola Daruvar, Daruvarravnatelj@tsd.hr
Srednja škola Bartola Kašića, Grubišno Poljess-b.kasica1@bj.t-com.hr
VIII. PRIMORSKO-GORANSKA
SŠ Vladimir Nazor, Čabarss-cabar-501@skole.t-com.hr
SŠ Delnice, Delnicess-delnice-501@skole.t-com.hr
SŠ Hrvatski Kralj Zvonimir, Krksrednja-skola-krk@ri.t-com.hr
SŠ Ambroza Haračića, Mali Lošinjss-ambroza-haracica@ri.htnet.hr
Gimnazija Eugena Kumičića, Opatijagek.opatija@skole.htnet.hr
SŠ dr. Antuna Barca, Crikvenicass-crikvenica-501@skole.htnet.hr
Pomorska škola Bakar, Bakarss-bakar-501@skole.t-com.hr
Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, Rijekagim.moho@ri.t-com.hr
Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka1.rihrgim@skole.htnet.hr
Građevinska tehnička škola, Rijekagradteh-ri@ri.htnet.hr
Salezijanska klasična gimnazija, Rijekaskg.tajnistvo@ri.t-com.hr
SŠ za elektrotehniku i računalstvo, Rijekasser@ri.t-com.hr
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka, Rijekapgsri@hi.t-com.hr
Prva sušačka hrvatska gimanzija u Rijeci, Rijekapshg@skole.t-com.hr
Željeznička tehička škola Moravice, Moravicezts-moravice@skole.t-com.hr
SŠ Markantuna de Dominisa, Rab, Rabss-rab-501@skole.t-com.hr
Prometna škola, Rijeka, Rijekaprometna-ri@ri.htnet.hr
IX. LIČKO-SENJSKA
Srednja škola Otočac, Otočacss-otocac-501@skole.htnet.hr
Gimnazija Gospić, Gospićgimnazija-gospic@gs.htnet.hr
SŠ P. R. Vitezovića, Senjss-senj-501@skole.t-com.hr
X. VIROVITIČKO-PODRAVSKA
Tehnička škola, Viroviticass-virovitica-502@skole.t-com.hr
Gimnazija P.Preradović, Viroviticagimnazija-petar-preradovic1@vt.t-com.hr
S.Š.M.Marulić, Slatinass.marka.marulica@vt.t-com.hr
S.Š. Stjepan Ivšić, Orahovicass-orahovica-501@skole.htnet.hr
Katolička kl. Gimn. s pravom javnosti, Viroviticakatolicka.klasicna.gimnazija@vt.t-com.hr
XI. POŽEŠKO-SLAVONSKA
Gimnazija, Požegatajnistvo@gimpoz.hr
Tehnička škola, Požegatehnicka-skola-pozega@po.t-com.hr
Srednja škola Pakrac, Pakracss-pakrac@po.t-com.hr
Katolička gimnazija, Požegauprava@kkgpz.hr
XII. BRODOSKO-POSAVSKA
Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brodgimnazija-sb@skole.t-com.hr
Tehnička škola, Slavonski Brodtssb@skole.t-com.hr
Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti, Slavonski Brodklasicnagimnazijasb@gmail.com
Gimnazija Nova Gradiška, Nova Gradiškagimnazijang@skole.htnet.hr
Elektrotehnička i ekonomska škola, Nova Gradiškass-nova-gradiska-503@skole.htnet.hr
XIII. ZADARSKA
Gimnazija Franje Petrića, Zadarss-zadar-501@skole.t-com.hr
Zadarska privatna gimnazija, Zadarzpg@zpg.hr
Gimnazija Vladimira Nazora, Zadargimnazija-vn@zd.t-com.hr
Tehnička škola Zadar, Zadartehnicka.skola@zd.t-com.hr
Gimnazija Jurja Barakovića, Zadargjb@gjb.hr
SŠ Kneza Branimira Benkovac, Benkovacss-benkovac-501@skole.t-com.hr
Prirodoslovno-grafička škola, Zadarss-zadar-514@skole.t-com.hr
XIV. OSJEČKO-BARANJSKA
III.Gimnazija Osijek, Osijekss-osijek-505@skole.htnet.hr
Gimnazija Beli Manastir, Beli Manastirss-beli-manastir-501@skole.t-com.hr
SŠ Isidora Kršnjavoga, Našicess-nasice-501@skole.htnet.hr
Srednja škola Valpovo, Valpovoss-valpovo@os.t-com.hr
Gimnazija A.G.Matoša, Đakovoss-djakovo-502@skole.htnet.hr
Elektrotehnička i prometna škola Osijek, Osijekss-osijek-501@skole.t-com.hr
Strojarska tehnička škola Osijek, Osijekstrojarska-tehnicka-skola@os.t-com.hr
Graditeljsko-geodetska škola Osijek, Osijekss-osijek-509@skole.t-com.hr
I.Gimnazija Osijek, Osijeki_gimnazija@skole.htnet.hr
Poljoprivredna i veterinarska škola, Osijekss-osijek-507@skole.htnet.hr
Isusovačka klasična gimnazija ss-osijek-521@skole.t-com.hr
Prirodoslovna gimnazija ss-osijek-510@skole.t-com.hr
Gaudeamus ss-osijek-522@skole.t-com.hr
Srednja škola Donji Miholjac, Donji Miholjacss-donji-miholjac@skole.t-com.hr
XV. ŠIBENSKO-KNINSKA
Gimnazija A.Vrančića, Šibenikss-sibenik-506vskole.htnet.hr
SŠ Lovre Montija, Knins.s.lovre.montija@si.t-com.hr
Tehnička škola, Šibeniktehnicka-skola-sibenik@si.t-com.hr
SŠ I. Meštrovića, Drnišss-im-drnis@si.t-com.hr
XVI. VUKOVARSKO-SRIJEMSKA
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića, Vinkovciss-vinkovci-502@skole.htnet.hr
Gimnazija Županja, Županjass-županja-502@skole.htnet.hr
Gimnazija Vukovar, Vukovarss-vukovar-501@skole.htnet.hr
Srednja škola Ilok, Ilokss-ilok-501@skole.htnet.hr
XVII. SPLITSKO-DALMATINSKA
II Gimnazija, Splitdruga-jez.gimn@st.htnet.hr
SŠ.fra Andrije Kačića Miošića, Makarskass-makarska-501@skole.htnet.hr
S.Š. Brač, Supetarss-supetar-501@skole.htnet.hr
Gimnazija dr. Mate Ujevića, Imotskiss-imotski-505@skole.t-com.hr
Srednja škola Jure Kaštelan, Omišss-omis-501@skole.htnet.hr
Elektrotehnička škola, Splitets@skole.t-com.hr
IV. Gimnazija -Marko Marulić, Splitgimnazija-marko-marulic@st.htnet.hr
Gimnazijski kolegij Kraljica Jelena, Splitkraljicajelena@st.t-com.hr
III. gimnazija, Splitiiigs@hi.t-com.hr
Prirodoslovna tehnička škola - Split, Splitprirodoslovna.skola@st.t-com.hr
Franjevačka klasična gimnazija s pravom javnosti, Sinjfkgsinj@gmail.com
S.Š. Ivana Lucića-Trogir, Trogirss-trogir-501@skole.t-com.hr
Gimnazija Dinko Šimunović, Sinjgimnazia@inet.hr
Tehnička škola, Splitss-split-514@skole.t-com.hr
Nadbiskupijska klasična gimnazija Don Frane Bulić, Splitss-split-510-2@skole.t-com.hr
XVIII. ISTARSKA
SŠ Mate Blažine, Labinss-mate-blazine@pu.t-com.hr
SŠ Mate Balote, Porečss-porec-501@skole.t-com.hr
GSŠ Jurja Dobrile, Pazingssjd@gssjd.hr
SŠ Buzet, Buzetss-buzet@ri.t-com.hr
TSŠ D. Alighieri, Pulass-pula-505@skole.htnet.hr
Gimnazija, Pulagimnazija1-pula@pu.t-com.hr
SŠ Zvane Črnje, Rovinjss-rovinj-502@skole.t-com.hr
Tehnička škola, Pulass-pula-508@skole.t-com.hr
Talijanska srednja škola, Rovinjsmsir@pu.t-com.hr
Pazinski kolegij, Pazinkolegij@pazinski-kolegij.hr
XIX. DUBROVAČKO-NERETVANSKA
SŠ-fra A.K.Miošića, Pločesspoce@inet.hr
Gimnazija Metković, Metkovićgimnazija-metkovic@du.htnet.hr
Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnikgimnazija-dubrovnik@du.htnet.hr
Medicinska škola, Dubrovnikmedicinska.skola.dubrovnik@du.t-com.hr
XX. MEĐIMURSKA
Gimnazija, Čakovecgimnazija-cakovec@ck.t-com.hr
XXI. GRAD ZAGREB
1.Tehnička škola Tesla, Zagrebtesla@skole.t-com.hr
III gimnazija, Zagreb3.gimnazija@skole.htnet.hr
XV. gimnazija, Zagrebtajnica@mioc.hr
XVI. gimnazija, ZagrebXVI.gimnazija@zg.t-com.hr
Tehnička škola Ruđera Boškovića, Zagrebtsrb@tsrb.hr
Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagrebss-zagreb-514@skole.htnet.hr
I. gimnazija, Zagrebinfo@prva.hr
V. gimnazija, Zagrebtajnistvo@petagimnazija.hr
Srednja škola Sesvete, Sesvetesrednja-skola-sesvete@zg.t-com.hr
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagrebinfo@psvprelog.hr
X. gimnazija Ivan Supek, Zagrebdeseta@skole.t-com.hr
13. gimnazija, Zagrebss-zagreb-513@skole.htnet.hr
XIII. gimnazija, Zagrebss-zagreb-513@skole.htnet.hr
Srpska pravoslavna opća gimnazija Kantakuzina Katarina Branković, Zagrebgimnazija@srpskagimnazija-zg.org
XI. gimnazija, Zagrebss-zagreb-511@skole.t-com.hr
Gimnazija Tituša Brezovačkog, Zagrebosma.gimnazija@zg.t-com.hr
Srednja škola Jelkovec, Sesvetesrednja.skola.jelkovec@zg.t-com.hr
II gimnazija, Zagrebravnatelj@druga.hr
VII gimnazija, Zagreb7.gimnazija-zg@zg.t-com.hr
none
none