none
godina
none none none none none
none none
none
POREDAK UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA NA DRŽAVNOM
NATJECANJU MLADIH FIZIČARA HRVATSKE 2008-2009
I. GRUPA
I. nagrada bodovi
Bruno Buljan V. gimnazija, Zagreb Ana-Marija Kukuruzović 75
II. nagrada bodovi
Matija Bucić XV. gimnazija, Zagreb Miroslav Josipović 61
Franjo Novosel XV. gimnazija, Zagreb Stjepana Brzaj 58
III. nagrada bodovi
Borna Bićanić Gimnazija, Gospić Velter Krajcar 55
Srđan Milaković Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik Andrea Sebastian 55
Leonardo Pierobon XV. gimnazija, Zagreb Stjepana Brzaj 50
Tomislav Begušić III.gimnazija, Split Marina Tvrdeić 44
Klaudija Palle V. gimnazija, Zagreb Ana-Marija Kukuruzović 40
Filip Reškov Gimnazija A. Vrančića, Šibenik Jakov Labor 39
Luka Lovrenčić Srednja škola Krapina, Krapina Zlatko Vancaš 37
Damjan Blažeka V. gimnazija, Zagreb Ivana Vuksanović
Bruno Domladovec Gimn. L.Vranjanina, Zagreb Marko Stojić
Dominik Galić V. gimnazija, Zagreb Ivana Vuksanović
Ivica Marjanović Stroj.tehnička škola, Osijek Ranka Čičovački
Augustin Orešković XV. gimnazija, Zagreb Stjepana Brzaj
Veronika Pedić V. gimnazija, Zagreb Ivana Vuksanović
Zvonimir Šegvić III. gimnazija, Split Mladen Zovko
Grgur Šimunić XV. gimnazija, Zagreb Josip Iveta
Josip Strmečki III gimnazija, Osijek Zlata Korpar
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
II. GRUPA
I. nagrada bodovi
Grgur Valentić V. gimnazija, Zagreb Tihomir Engelsfeld 82
Borna Vukadinović V. gimnazija, Zagreb Tihomir Engelsfeld 82
II. nagrada bodovi
Filip Bosnić V. gimnazija, Zagreb Dario Mičić 78
III. nagrada bodovi
Antonio Štrkalj XV. gimnazija, Zagreb Miroslav Josipović 77
Katja Kustura XV. gimnazija, Zagreb Juraj Klarić 76
Bojan Vujatović III.gimnazija, Split Nela Dželalija 73
Boris Gardijan V. gimnazija, Zagreb Tihomir Engelsfeld 72
Ivan Mišković SŠTina Ujevića, Kutina Branko Odobašić 67
Una Pale XV. Gimnazija, Zagreb Juraj Klarić 66
Marko Šarlija Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 64
Lovro Basioli Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić
Nives Bonačić III.gimnazija, Split Nela Dželalija
Daniel Duboš Ruđer Bošković, Zagreb Željka Lepoglavec
Marko Jaklin 1. gimnazija, Varaždin Josip Orešković
Ivica Kičić V. gimnazija, Zagreb Tihomir Engelsfeld
Eduard Luka Mudri Gimnazija, Čakovec Denis Barčot
Josip Popčević Srednja Škola Tina Ujevića, Kutina Branko Odobašić
Joso Prtenjača Zadarska privat.gimnazija, Zadar Nikica Simić
Ognjen Stipetić V. gimnazija, Zagreb Tihomir Engelsfeld
Marija Todorić Gimnazija dr. Mate Ujevića, Imotski Dalibor Prlić
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
III. GRUPA
I. nagrada bodovi
Ljudevit Palle V. gimnazija, Zagreb Tihomir Engelsfeld 94
II. nagrada bodovi
Vilim Štih V. gimnazija, Zagreb Želimir Miklić 80
Josip Grgurić Gimnazija, Karlovac Tanja Mihaljević 78
III. nagrada bodovi
Nino Horvat Gimnazija, Čakovec Karmena Vadlja Rešetar 77
Luka Mate Granić XV. gimnazija, Zagreb Josip Iveta 72
Dario Jušić X. gimnazija Ivan Supek, Zagreb Ante Perković 68
Marko Bakula Tehnička škola, Zadar Lenka Piknjač 65
Petar Marević SŠ.fra A.K.Miošića, Ploče Martin Lukanović 58
Tomislav Herega XV. gimnazija, Zagreb Ljiljana Nemet 56
Karlo Kramar Gimnazija, Čakovec Karmena Vadlja Rešetar 56
Marin Bužančić V. gimnazija, Zagreb Ana-Marija Kukuruzović
Dino Koprivnjak SŠ.Valpovo, Valpovo Sanja Orlić
Zoran Kovačević III. gimnazija, Osijek Jasenka Detling
Ante Malenica V. gimnazija, Zagreb Tihomir Engelsfeld
Marta Norac Kljajo XV. gimnazija, Zagreb Ljiljana Nemet
Denis Osvald XV. gimnazija, Zagreb Josip Iveta
Hrvoje Stojanović V. gimnazija, Zagreb Ana-Marija Kukuruzović
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
IV. GRUPA
I. nagrada bodovi
Nina Kamčev XV. gimnazija, Zagreb Marko Popović 91
II. nagrada bodovi
Veronika Sunko V. gimnazija, Zagreb Želimir Miklić 84
Petar Mlinarić XV. gimnazija, Zagreb Josip Iveta 81
III. nagrada bodovi
Ivana Belošević V. gimnazija, Zagreb Ivana Vuksanović 70
Petar Bakić XV. gimnazija, Zagreb Josip Iveta 67
Marija Došlić V. gimnazija, Zagreb Želimir Miklić 65
Dražen Papišta SŠ Valpovo, Valpovo Sanja Orlić 62
Gabrijel Guberović Gimnazija Nova Gradiška, N. Gradiška Goran Ruškan 58
Ivan Gnjidić Gimnazija A. Mohorovičića , Rijeka Patricija Breš 53
Tino Brčić III.gimnazija, Split Mladen Zovko 50
Ilijan Kotarac III.gimnazija, Split Nela Dželalija
Luka Krajcar Gimnazija, Pula Aldo Nefat
Nikolina Nekić III gimnazija, Osijek Jasenka Detling
Hrvoje Prgić Gimnazija M.A.R., Vinkovci Josip Krpan
Dino Šantl TIOŠ, Čakovec Rudolf Horvat
Stjepan Šebek XV. Gimnazija, Zagreb Gordana Pintarić
Duje Šimunković III.gimnazija, Split Nela Dželalija
Matija Togonal III gimnazija, Osijek Jasenka Detling
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
none
none