none
godina
none none none none none
none none
none
Učenici srednjih škola pozvani na Državni
susret i natjecanje mladih fizičara Hrvatske
SREDNJE ŠKOLE - I. grupa
abecedni poredak, bodovna granica za poziv na državno natjecanje: 36
UčenikŠkolaMjestoMentor
1.Tomislav Begušić III. gimnazija Split Marina Tvrdeić
2.Borna Bićanić Gimnazija Gospić Velter Krajcar
3.Damjan Blažeka V. gimnazija Zagreb Ivana Vuksanović
4.Matija Bucić XV. gimnazija Zagreb Miroslav Josipović
5.Bruno Buljan V. gimnazija Zagreb Ana-Marija Kukuruzović
6.Bruno Domladovec G.L.Vranjanina Zagreb Marko Stojić
7.Dominik Galić V. gimnazija Zagreb Ivana Vuksanović
8.Luka Lovrenčić Srednja škola Krapina Krapina Zlatko Vancaš
9.Ivica Marjanović Stroj.teh.Škola Osijek Ranka Čičovački
10.Srđa Milaković Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik Andrea Sebastian
11.Franjo Novosel XV. gimnazija Zagreb Stjepana Brzaj
12.Augustin Orešković XV. gimnazija Zagreb Stjepana Brzaj
13.Klaudija Palle V. gimnazija Zagreb Ana-Marija Kukuruzović
14.Veronika Pedić V. gimnazija Zagreb Ivana Vuksanović
15.Leonardo Pierobon XV. gimnazija Zagreb Stjepana Brzaj
16.Filip Reškov Gimnazija A. Vrančića Šibenik Jakov Labor
17.Josip Strmečki III. gimnazija Osijek Zlata Korpar
18.Zvonimir Šegvić III. gimnazija Split Mladen Zovko
19.Grgur Šimunić XV. gimnazija Zagreb Josip Iveta

SREDNJE ŠKOLE - II. grupa
abecedni poredak, bodovna granica za poziv na državno natjecanje: 34
UčenikŠkolaMjestoMentor
1.Lovre Basioli Gimnazija Franje Petrića Zadar Davor Katunarić
2.Nives Bonačić III. gimnazija Split Nela Dželalija
3.Filip Bosnić V. gimnazija Zagreb Dario Mičić
4.Daniel Duboš Ruđer Bošković Zagreb Željka Lepoglavec
5.Boris Gardijan V. gimnazija Zagreb Tihomir Engelsfeld
6.Marko Jaklin 1. gimnazija Varaždin Josip Orešković
7.Ivica Kičić V. gimnazija Zagreb Tihomir Engelsfeld
8.Katja Kustura XV. gimnazija Zagreb Juraj Klarić
9.Ivan Mišković SŠ Tina Ujevića Kutina Branko Odobašić
10.Eduard Luka Mudri Gimnazija Čakovec Denis Barčot
11.Una Pale XV. gimnazija Zagreb Juraj Klarić
12.Josip Popčević Srednja Škola Tina Ujevića Kutina Branko Odobašić
13.Joso Prtenjača Zadarska privat.gimn. Zadar Nikica Simić
14.Ognjen Stipetić V. gimnazija Zagreb Tihomir Engelsfeld
15.Marko Šarlija Gimnazija Franje Petrića Zadar Davor Katunarić
16.Antonio Štrkalj XV. gimnazija Zagreb Miroslav Josipović
17.Marija Todorić Gimnazija dr. Mate Ujevića Imotski Dalibor Prlić
18.Grgur Valentić V. gimnazija Zagreb Tihomir Engelsfeld
19.Bojan Vujatović III. gimnazija Split Nela Dželalija
20.Borna Vukadinović V. gimnazija Zagreb Tihomir Engelsfeld

SREDNJE ŠKOLE - III. grupa
abecedni poredak, bodovna granica za poziv na državno natjecanje: 23
UčenikŠkolaMjestoMentor
1.Marko Bakula Tehnička škola Zadar Lenka Piknjač
2.Marin Bužančić V. gimnazija Zagreb Ana-Marija Kukuruzović
3.Luka Mate Granić XV. gimnazija Zagreb Josip Iveta
4.Josip Grgurić Gimnazija Karlovac Tanja Mihaljević
5.Tomislav Herega XV. gimnazija Zagreb Ljiljana Nemet
6.Nino Horvat Gimnazija Čakovec Karmena Vadlja Rešetar
7.Dario Jušić X. gimnazija Zagreb Ante Perković
8.Dino Koprivnjak SŠ.Valpovo Valpovo Sanja Orlić
9.Zoran Kovačević III. gimnazija Osijek Jasenka Detling
10.Karlo Kramar Gimnazija Čakovec Karmena Vadlja Rešetar
11.Ante Malenica V. gimnazija Zagreb Tihomir Engelsfeld
12.Petar Marević SŠ.fra A.K.Miošića Ploče Martin Lukanović
13.Marta Norac Kljajo XV. gimnazija Zagreb Ljiljana Nemet
14.Denis Osvald XV. gimnazija Zagreb Josip Iveta
15.Ljudevit Palle V. gimnazija Zagreb Tihomir Engelsfeld
16.Hrvoje Stojanović V. gimnazija Zagreb Ana-Marija Kukuruzović
17.Vilim Štih V. gimnazija Zagreb Želimir Miklić

SREDNJE ŠKOLE - IV. grupa
abecedni poredak, bodovna granica za poziv na državno natjecanje: 27
UčenikŠkolaMjestoMentor
1.Petar Bakić XV. gimnazija Zagreb Josip Iveta
2.Ivana Belošević V. gimnazija Zagreb Ivana Vuksanović
3.Tino Brčić III. gimnazija Split Mladen Zovko
4.Marija Došlić V. gimnazija Zagreb Želimir Miklić
5.Ivan Gnjidić Gimnazija A. Mohorovičića Rijeka Patricija Breš
6.Gabrijel Guberović Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška Goran Ruškan
7.Nina Kamčev XV. gimnazija Zagreb *
8.Ilijan Kotarac III. gimnazija Split Nela Dželalija
9.Luka Krajcar Gimnazija Pula Aldo Nefat
10.Petar Mlinarić XV. gimnazija Zagreb Josip Iveta
11.Nikolina Nekić III. gimnazija Osijek Jasenka Detling
12.Dražen Papišta SŠ Valpovo Valpovo Sanja Orlić
13.Hrvoje Prgić Gimnazija M.A.R. Vinkovci Josip Krpan
14.Veronika Sunko V. gimnazija Zagreb Želimir Miklić
15.Dino Šantl TIOŠ Čakovec Rudolf Horvat
16.Stjepan Šebek XV. gimnazija Zagreb Gordana Pintarić
17.Duje Šimunković III. gimnazija Split Nela Dželalija
18.Matija Togonal III. gimnazija Osijek Jasenka Detling
* - Nisu navedeni mentori učenika koji su u rubriku 'mentor' upisali dva ili više imena.
Molimo te učenike da pismeno izvjeste državno povjerenstvo o jednom mentoru.


none
none