none
godina
none none none none none
none none
none
Učenici osnovnih škola škola pozvani na Državni
susret i natjecanje mladih fizičara Hrvatske
UčenikŠkolaMjestoMentor
1.Ivana Babić OŠ Runović Runović Iva Puljić
2.Toni Bakarčić OŠ A.Šenoe Zagreb Ivan Pavleković
3.Margareta Bali OŠ Donja Dubrava Donja Dubrava Ivan Đođ
4.Dario Barišić OŠ I.G.Kovačića Gornje Bazje Rajko Knežević
5.Dino Bašić Petar Preradović Zadar Stana Jelavić
6.Aleksandar Bulj OŠ Eugen Kumičić Rijeka Nada Scrobogna
7.Marija Cvetnić OŠ D.Domjanića Sveti Ivan Zelina Irena Hrženjak
8.Ivan Čeh Vazmoslav Gržalja Buzet Gabriela Iskagić
9.Domagoj Ćevid OŠ Nikole Tesle Zagreb Dijana Matica
10.Krešimir Dodig OŠ Vidici Šibenik Ljudevit Jurčić
11.Tvrtko Dorešić OŠ Mate Lovraka Zagreb Janja Pišković
12.Lucija Franin Šime Budinića Zadar Živana Rako
13.Iva Friščić IV OŠ Varaždin Varaždin Miroslav Žemlić
14.Marija Horvat I.G.Kovačića Lopatinec Radmila Bašić
15.Arian Ivec OŠ Trnsko Zagreb Kristina Mlinarić Činčurak
16.Ivan Jakovac OŠ Mladost Zagreb Dejan Brnić
17.Dajana Jerončić OŠ Josip Pupačić Omiš Veljko Ora
18.Nino Jovičić III. OŠ Bjelovar Vlasta Hermanović
19.Zvonimir Jurelinac OŠ Mladost Zagreb Ivica Ridzak
20.Katrina Karužić Matije Vlačića Labin Tode Đapić
21.Mate Knežević Bartula Kašić Zadar Vladimir Ljutić
22.Kristijan Kosor OŠ Nikole Hribara Velika Gorica Branka Kovač
23.Petra Kovač Čeminac Čeminac Jasmina Alilović
24.Ivana Kovačević OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica Zumbulka Beštak Kadić
25.Filip Lončar OŠ Otok Zagreb Marija Rako
26.Denis Marković D.Tadijanović Sl. Brod Ivan Živić
27.Marko Matijaščić OŠ B. Tonija Samobor Vjekoslav Jakopec
28.Petra Međimurec OŠ Donja Dubrava Donja Dubrava Ivan Đođ
29.Neven Miculinić OŠ Centar Rijeka Vesko Nikolaus
30.Marko Nađ Mladost Lekenik Tanja Kolec
31.Joško Nakić OŠ Trstenik Split Mirjana Bubić
32.Sven Njegač OŠ A. G. Matoš Zagreb Tomislav Vuk
33.Domagoj Oreški OŠ Nedelišće Nedelišće Milan Đurić
34.Ivan Papac Ivan Goran Kovačić Đakovo Dejan Peroković
35.Petar Perković OŠ Trstenik Split Mirjana Bubić
36.Vedran Pintarić Braće Radić Korpivnica Zlatan Petrić
37.Matea Prenc Marčana Marčana Đurđa Grgić
38.Nevena Radašinović Đakovački selci Selci Đakovački Marija Matković
39.Karlo Razumović OŠ Mladost Jakšić Mirjana Javora
40.Vilim Roller OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica Zumbulka Beštak Kadić
41.Marija Rukavina Stjepana Basaričeka Ivanić Grad Denis Tovernić
42.Marin Simić A.Mihanović Sl.Brod Ana Petrić
43.David Spiegl OŠ Ljudevit Gaj Krapina Ružica Novak
44.Marko Starčević OŠ Stjepan Radić Božjakovina Matilda Šimunović
45.Ivan Sušanj Sveti Matej Viškovo Viškovo Vera Adžamić
46.Dora Šarić I.G.Kovačića Lopatinec Radmila Bašić
47.Karlo Šepetanc OŠ Kustošija Zagreb Božena Ratkaj
48.Lucija Šikić Vladimira Becića Osijek Gabrijela Poljak
49.Albert Škegro OŠ Savski Gaj Zagreb Marija Kolombo
50.Rok Štefan OŠ Ivana Cankara Zagreb Dubravka Despoja
51.Ivan Porin Tolić OŠ A.Šenoe Zagreb Ivan Pavleković
52.Odri Tomas OŠ Ivana Cankara Zagreb Dubravka Despoja
53.Lara Vrbanec II.OŠ Čakovec Čakovec Radmila Bašić
54.Borna Vukorepa OŠ dr. Ante Starčevića Zagreb Vedran Šarac
55.Roko Žaja Krune Krstića Zadar Mladenka Parić
56.Dalibor Žgela OŠ Jure Kaštelana Zagreb Vlatka Antolković
(abecedni poredak, bodovna granica za poziv na državno natjecanje: 52)

none
none