none
godina
none none none none none
none none
none
POREDAK UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA NA DRŽAVNOM
NATJECANJU MLADIH FIZIČARA HRVATSKE 2008-2009
OSNOVNA ŠKOLA
I. nagrada bodovi
Domagoj Ćevid OŠ Nikole Tesle, Zagreb Dijana Matica 64
Neven Miculinić OŠ Centar, Rijeka Vesko Nikolaus 64
Marija Cvetnić OŠ D.Domjanića, Sveti Ivan Zelina Irena Hrženjak 62
Ivan Porin Tolić OŠ A.Šenoe, Zagreb Ivan Pavleković 62
II. nagrada bodovi
Ivan Jakovac OŠ Mladost, Zagreb Dejan Brnić 59
Petar Perković OŠ Trstenik, Split Mirjana Bubić 59
Kristijan Kosor OŠ Nikole Hribara, Velika Gorica Branka Kovač 58
Dajana Jerončić OŠ Josip Pupačić, Omiš Veljko Ora 57
Zvonimir Jurelinac OŠ Mladost, Zagreb Ivica Ridzak 57
III. nagrada bodovi
Ivan Čeh OŠ Vazmoslav Gržalja, Buzet Gabriela Isakagić 56
Marko Matijaščić OŠ B. Tonija, Samobor Vjekoslav Jakopec 56
Joško Nakić OŠ Trstenik, Split Mirjana Bubić 56
Karlo Šepetanc OŠ Kustošija, Zagreb Božena Ratkaj 56
Borna Vukorepa OŠ dr. Ante Starčevića, Zagreb Vedran Šarac 56
Tvrtko Dorešić OŠ Mate Lovraka, Zagreb Janja Pišković 55
Marko Nađ OŠ Mladost, Lekenik Tanja Kolec 54
Ivana Babić OŠ Runović, Runović Iva Puljić 53
Dario Barišić OŠ I.G.Kovačića, Gornje Bazje Rajko Knežević 53
Marija Horvat I.G.Kovačića, Lopatinec Radmila Bašić 53
Dalibor Žgela OŠ Jure Kaštelana, Zagreb Vlatka Antolković 53
Marija Rukavina OŠ S. Basaričeka, Ivanić Grad Denis Tovernić 52
Petra Kovač OŠ Čeminac, Čeminac Jasmina Alilović 51
Matea Prenc OŠ Marčana, Marčana Đurđica Grgić 51
Albert Škegro OŠ Savski Gaj, Zagreb Marija Kolombo 51
Vedran Pintarić OŠ Braće Radić, Korpivnica Zlatan Petrić 50
Marin Simić OŠ A.Mihanović, Sl.Brod Ana Petrić 50
Odri Tomas OŠ Ivana Cankara, Zagreb Dubravka Despoja 50
Nino Jovičić III. OŠ, Bjelovar Vlasta Hermanović 48
David Spiegl OŠ Ljudevit Gaj, Krapina Ružica Novak 48
Arian Ivec OŠ Trnsko, Zagreb Kristina M. Činčurak 47
Katrina Karužić OŠ Matije Vlačića , Labin Tode Đapić 47
Ivan Papac OŠ I.G. Kovačić, Đakovo Dejan Peroković 47
Toni Bakarčić OŠ Augusta Šenoe, Zagreb Ivan Pavleković
Margareta Bali OŠ Donja Dubrava, Donja Dubrava Ivan Đođ
Dino Bašić OŠ Petar Preradović, Zadar Stana Jelavić
Aleksandar Bulj OŠ Eugen Kumičić, Rijeka Nada Scrobogna
Krešimir Dodig OŠ Vidici, Šibenik Ljudevit Jurčić
Lucija Franin OŠ Šime Budinića, Zadar Živana Rako
Iva Friščić IV OŠ Varaždin, Varaždin Miroslav Žemlić
Mate Knežević OŠ Bartula Kašića, Zadar Vladimir Ljutić
Ivana Kovačević OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica Zumbulka Beštak Kadić
Filip Lončar OŠ Otok, Zagreb Marija Rako
Denis Marković OŠ D.Tadijanović, Sl. Brod Ivan Živić
Petra Međimurec OŠ Donja Dubrava, Donja Dubrava Ivan Đođ
Sven Njegač OŠ A. G. Matoš, Zagreb Tomislav Vuk
Domagoj Oreški OŠ Nedelišće, Nedelišće Milan Đurić
Nevena Radašinović Đakovački selci, Selci Đakovački Marija Matković
Karlo Razumović OŠ Mladost, Jakšić Mirjana Javora
Vilim Roller OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica Zumbulka Beštak Kadić
Dora Šarić OŠ I.G.Kovačića, Lopatinec Radmila Bašić
Lucija Šikić OŠ Vladimira Becića, Osijek Gabrijela Poljak
Marko Starčević OŠ Stjepan Radić, Božjakovina Matilda Šimunović
Rok Štefan OŠ Ivana Cankara, Zagreb Dubravka Despoja
Ivan Sušanj OŠ Sv. Matej Viškovo, Viškovo Vera Adžamić
Roko Žaja OŠ Krune Krstića, Zadar Mladenka Parić
Lara Vrbanec* II.OŠ Čakovec, Čakovec Radmila Bašić
(*učenik/ca nije pristupio natjecanju)
(dio liste bez bodova je poredan abecednom poretku)
none
none